Co nám předvedl žonglér? Jak to vypadalo u nás v říjnu?

Jen se podívejte!

Na školní zahradě bylo pro děti připraveno agility, se čtyřmi pejsky. Děti se seznámily s ukázkami psích dovedností – jak umí poslechnout, přeskakovat, podlézat, pochodovat… a samy si pak tyto činnosti vyzkoušely.

Předškoláci navštívili „kozí farmu“ u Havířova. Dostalo se jim krásného vyprávění o hospodářských zvířatech, která měli možnost uvidět naživo a taky si je nakrmit, či pohladit.

Naše děti ze třídy „sluníček“ si celý týden povídaly a hrály na veverky, aby se seznámily se životem těchto čiperných zvířátek.

Září je skoro za námi a my za první měsíc již máme spoustu zážitků z naší školičky.

Krásné počasí nás nabádá ke hrám na zahradě. Děti se čvachtají, opalují, skáčou na trampolíně, cvičí a když vyhládne, tak i obědvají. A že jim venku fakt chutná.

Děti si mohly prohlédnout policejní vůz, vyzkoušely si, jak reagovat na semafor a chovat se v dopravní situaci. Se zájmem si povídali s pány policisty a nakonec shlédli výcvik policejních psů.

Děti společně oslavily svůj svátek na naší školní zahradě. Po splnění úkolů dostaly odměnu v podobě nanuku, ovocného nápoje a barevného balónku.

Ve čtvrtek jsme s dětmi odjeli na školní výlet do Hradce nad Moravicí, kde jsme navštívili Bílý zámek. Kromě krátké prohlídky děti shlédly i dobovou pohádku. A po pohádce jsme navštívili Arboretum Nový Dvůr s krásnou výstavou fauny i flóry.

Kontakty – telefony a e-mail

Škola
Jídelna
Družina
Školka
Kuchyně
 - 
 - 
 - 
 - 
 - 
596 311 294
596 311 744
596 312 313
596 343 506
558 271 942
 
 
Identifikátor datové schránky: tt5q6q7
----------------------------------------------------
Číslo účtu 1721594309/0800
---------------------------------------------------
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Mgr. Lenka Feberová - 596 387 405
---------------------------------------------------

Přihlášení