Středeční odpoledne patřilo návštěvě ve školní družině ZŠ Slovenská.

Naši malí lyžaři letos na Bukovci opravdu válí. Poslední páteční den se rodiče přesvědčí na vlastní oči, jak mají šikovné děti.

Opět po roce k nám dorazil Mikuláš. Děti si nejprve s andělem zasoutěžily a pak byly obdarovávany balíčky. Čert odešel s prázdnou, protože u nás zlobilci nejsou.

Naše letošní první bruslení a hned na jedničku. Děti bravurně zvládly nástup na ledovou plochu, bruslení s oporou i občasné pády.

K podzimu patří třeba pouštění draka, ale také spadané listí. A letos jej v naší školce bylo tolik, že každá pracovitá ruka přišla vhod. Děkujeme všem, kteří se zapojili do akce „Hrabu, hrabeš, hrabeme“.

Opět nás navštívili trenéři hokejového klubu „Býci“. Děti seznámili s tímto sportem, ukázali výstroj hokejisty a společně nastříleli pár gólů.

Co nám předvedl žonglér? Jak to vypadalo u nás v říjnu?

Jen se podívejte!

Na školní zahradě bylo pro děti připraveno agility, se čtyřmi pejsky. Děti se seznámily s ukázkami psích dovedností – jak umí poslechnout, přeskakovat, podlézat, pochodovat… a samy si pak tyto činnosti vyzkoušely.

Předškoláci navštívili „kozí farmu“ u Havířova. Dostalo se jim krásného vyprávění o hospodářských zvířatech, která měli možnost uvidět naživo a taky si je nakrmit, či pohladit.

Naše děti ze třídy „sluníček“ si celý týden povídaly a hrály na veverky, aby se seznámily se životem těchto čiperných zvířátek.

Kontakty – telefony a e-mail

Škola
Jídelna
Družina
Školka
Kuchyně
 - 
 - 
 - 
 - 
 - 
596 311 294
596 311 744
596 312 313
596 343 506
558 271 942
 
 
Identifikátor datové schránky: tt5q6q7
----------------------------------------------------
Číslo účtu 1721594309/0800
---------------------------------------------------
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Mgr. Lenka Feberová - 596 387 405
---------------------------------------------------

Přihlášení