V tomto školním roce jsme ve Spolku rodičů a přátel školy opravdu nelenili. Děti si s námi užily dva výšlapy, na Gírovou a Filipku. Zajeli jsme na prohlídku a ochutnali dobroty v Marlence. Abychom protáhli tělo, vyzkoušeli jsme Golf na Lipinách a lanové centrum Tarzánie v Trojanovicích, spojené s výletem na Pustevny a Radhošť. Na školním hřišti pak proběhl pirátský Den dětí. 

Chtěli bychom touto cestou poděkovat dětem, ale také jejich rodičům, kteří se s námi akcí účastnili. Po celý rok probíhala soutěž Výletníci ze Slovenské, děti sbíraly razítka do knížky Výletníků. Ti, kteří s námi absolvovali alespoň 3 zážitky, byli dnes při slavnostním zakončení školního roku odměněni triky s logem výletníků, účastnickými listy a drobnými sladkostmi. 

Nejaktivnějšími Výletníky jsou: Alex Martinčko, Tomáš Gill, Jakub Poddaný, Rozálie Kupčová, Radka Foltýnová, Anna Dibalová, Tereza Hábová, Markéta Gillová, Klára Paličková, Jana Rumpelová, Patrik Poddaný, Martina Trojáková, Nela Foltýnová, Amelie Hábová, Rostislav Mazal.

V příštím školním roce se těšíme na viděnou :-)

Tým SRPŠ

Kontakty – telefony a e-mail

Škola
Jídelna
Družina
Školka
Kuchyně
 - 
 - 
 - 
 - 
 - 
596 311 294
596 311 744
596 312 313
596 343 506
558 271 942
 
 
Identifikátor datové schránky: tt5q6q7
----------------------------------------------------
Číslo účtu 1721594309/0800
---------------------------------------------------
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Mgr. Lenka Feberová - 596 387 405
---------------------------------------------------

Přihlášení