V posledních 2 týdnech proběhly hned dvě akce SRPŠ.

V pátek 31.5. se konal na školním hřišti Den dětí - Námořnický rej. Soutěže a hry byly pro děti připraveny v duchu námořnických dovedností, lovily se rybičky, házely vodní děla, luštily pojmy z palubní hantýrky apod. Protože počasí přálo, opekli jsme na závěr vydařeného dne párky. Kdo dorazil, užil si s námi legraci a krásný den.

V sobotu 8.6. jsme se skupinou 44 žáků a rodičů vyrazili společně autobusem do Trojanovické Tarzánie, největšího lanového centra v České republice. Děti sebraly odvahu a zdolaly poměrně dlouhé a náročné trasy plné překážek ve výškách. Někdo kratší, někdo delší, někdo výše, někdo níže, na své si přišel opravdu každý, a že to chvílemi byl opravdu adrenalin .-). Někomu se tolik líbilo lanové centrum, že se dokonce pustil do zdolávání dalších tras.  Většina účastníků se ale vyvezla lanovkou , část v duchu pěší turistiky po svých,  na Pustevny. Zde je toho hodně k vidění. Novinkou a lákadlem je Stezka v oblacích Valaška, kam se několik rodin vypravilo, a mohli si užít nádherné výhledy do okolí. My ostatní jsme zvládli dojít k soše Radegasta a na vrchol Radhoště s kaplí Sv. Cyrila a Metoděje, známé poutní místo. Podtrženo a sečteno, den se nám povedl a každý si jej užil dle svých představ.

Trojanovický zájezd byl zároveň poslední akcí Výletníků ze Slovenské pro tento rok. Děti, které s námi byly alespoň na třech výletech, čeká na slavnostním zakončení školního roku zasloužená odměna a my jim i jejich rodičům děkujeme za přízeň. V příštím školním roce se budeme těšit na nová dobrodružství. 

Tým SRPŠ :-)

Fotografie je možné si stáhnout z fotogalerie na konci.

Kontakty – telefony a e-mail

Škola
Jídelna
Družina
Školka
Kuchyně
 - 
 - 
 - 
 - 
 - 
596 311 294
596 311 744
596 312 313
596 343 506
558 271 942
 
 
Identifikátor datové schránky: tt5q6q7
----------------------------------------------------
Číslo účtu 1721594309/0800
---------------------------------------------------
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Mgr. Lenka Feberová - 596 387 405
---------------------------------------------------

Přihlášení