Přišel čas vánoční a zimní,
přinesl radost pro nás i jiný.

My děti ze školní družiny jsme se pečlivě na Vánoce připravovaly. Ze všeho nejdříve jsme psaly dopis Ježíškovi, těšily se na Mikuláše a trochu bály čerta - tomu jsme vyrobily velké čerty, kteří nám udělali parádní výzdobu na chodbě ŠD. 
Vánoční kapříky s receptem jsme stačili vyrobit pro rodiče, prarodiče ale i pro důchodce, kteří si do naší školní jídelny chodí pro oběd. Dne 19. 12. je milá děvčata a chlapec Jakub Poddaný, Míša Karolová a Marianka Feifičová ze 3. třídy s přáním krásných Vánoc předávala ve školní jídelně.
S prvňáčky jsme se učili vše o Ježíškovi a Betlému, který jsme si pak všichni vyrobili. I v kroužcích keramiky děti od podzimu vyráběly nejen dárečky pro rodiče, ale i zbožíčko na náš tradiční jarmark. 
Dne 18. 12. jsme se se starým rokem všichni ze ŠD rozloučili malým posezením a vyprávěli si o Ježíškovi, Vánocích, adventu a zazpívali jsme si koledy s hudebním doprovodem p. vychovatelky A. Litzkové.

za školní  družinu 
vedoucí vychovatelka V. Mikulenková

A protože starý rok už má na kahánku, my se těšíme na Vánoce a prázdniny, loučíme se s přáním krásných a veselých Vánoc a všeho dobrého v novém roce 2020.

 FOTOGALERIE

Telefony

škola
jídelna
školní družina
mateřská škola
 - 
 - 
 - 
 - 
596 311 294
596 311 744
596 312 313
596 343 506

Kontakty – e-mail

ředitel školy: Michael Klos
zástupkyně ředitele: Andrea Carbolová
ekonomka školy: Jolana Fójciková
sekretariát základní školy: Natalia Michalska
vedoucí jídelny ZŠ: Marcela Cycoňová
vedoucí učitelka MŠ: Jana Haroková
sekretariát mateřské školy: Olga Šimoňáková

Identifikátor datové schránky: tt5q6q7
----------------------------------------------------
Číslo účtu 1721594309/0800
---------------------------------------------------
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Mgr. Lenka Feberová - 596 387 405
---------------------------------------------------

Přihlášení