ve slohových pracích a fotogalerii

            Náš projektový den byl super. Holky štepovaly ponožky, kluci vyráběli trakaře z dřevěných špulek.Někomu štepování ani moc nešlo. Ale někomu to šlo hned od ruky. Kluci si teda vyrobili trakaře a potom byly závody trakařů.

            Taky jsme měli ve třídě malou výstavu, co bylo a nebylo, jak se žehlilo, šilo a jak se oblékali ve starých dobách. Potom jsme se v takových věcech fotili. A pak přišlo veliké překvapení! Do třídy přišla televize Polar a všechno zdokumentovala.

            Na závěr jsme se sešli na dvorku. Dostali jsme kus kartonu – někdo červený, někdo bílý, někdo modrý. Paní učitelky nás rozestavily a urovnaly tak, ať to nad námi vypadá jako naše česká vlajka. Zvedli jsme karton nad hlavu a zpívali písničku Ta naše písnička česká a paní učitelka Schulzová to natáčela z okna. Po písni jsme se rozešli a šli jsme domů.

Eva Tlolková

            Po příchodu do třídy jsme počkali na naši paní učitelku, zatančili jsme si jako každé ráno a připravili jsme si lavice, abychom mohli pracovat ve skupinkách. Kluci vyráběli starou hračku a my holky jsme zašívaly ponožky pomocí dřevěného hříbku. Kluci ještě vyráběli pexeso a pracovali se stavebnicí Merkur. Holky se fotily v retro oblečení a skákaly gumu.

            Nakonec jsme se všichni sešli na dvorku, vytvořili jsme českou vlajku a tak jsme oslavili historii Těšínska na naší škole.

Adéla Kleinedlerová

Fotografie je možné si stáhnout z fotogalerie v trochu větší velikosti 1 800 × 1 350 pixelů.

Kontakty – telefony a e-mail

Škola
Jídelna
Družina
Školka
Kuchyně
 - 
 - 
 - 
 - 
 - 
596 311 294
596 311 744
596 312 313
596 343 506
558 271 942
 
 
Identifikátor datové schránky: tt5q6q7
----------------------------------------------------
Číslo účtu 1721594309/0800
---------------------------------------------------
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Mgr. Lenka Feberová - 596 387 405
---------------------------------------------------

Přihlášení