EKODEN V OBRAZECH

Horký Ekoden je za námi. Jak se dařilo jednotlivým týmům složených z žáků od první po devátou třídu na stanovištích, uvidíte v naší fotogalerii.
Nejvíce se ovšem líbilo stanoviště v tělocvičně. Překážková dráha byla pro mnohé hračkou, pro některé menší tvrdým oříškem. Všichni zvládli i kladinu. Zajímavé výtvory zvířat i věcí z víček na čas, nebo divutvorné sovy z kartonu a kůže či ovocné talíře lákaly k okamžitému snězení. Zato obilí a luštěniny nikdo neochutnal. Ovoce k ovocným stromům se taktéž někdy popletlo, ale doputovalo vždy ke svému stromu. Pan učitel všechny informoval o ekodopravě a místa v Karviné dnes a v minulosti bylo pro někoho velkou hádankou. Každý tým sbíral body a pořadí bylo vyvěšeno na nástěnce na hlavní chodbě. Nejlepší tři týmy byly na závěr ekodne oceněny.

Nesmíme zapomenout na naše hosty ze Slovenska, kteří se zařadili do družstev a užili si s námi slunečný projektový den. Také paní učitelky doprovázející své žáky zaujaly čestná místa v porotě ekopřehlídky. Děkujeme jim za přátelskou návštěvu.

FOTOGALERIE EKODNE

 

Fotografie je možné si stáhnout z fotogalerie ve větší velikosti 1 800 × 1 350 pixelů.

Kontakty – telefony a e-mail

Škola
Jídelna
Družina
Školka
Kuchyně
 - 
 - 
 - 
 - 
 - 
596 311 294
596 311 744
596 312 313
596 343 506
558 271 942
 
 
Identifikátor datové schránky: tt5q6q7
----------------------------------------------------
Číslo účtu 1721594309/0800
---------------------------------------------------
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Mgr. Lenka Feberová - 596 387 405
---------------------------------------------------

Přihlášení