Vážení rodiče, přátelé naší školy, současní i bývalí zaměstnanci a žáci školy, v letošním školním roce naše škola oslaví 40. výročí svého založení. Tyto oslavy budou s sebou nést několik akcí:
 
  • Dne 21. 4. 2016 se bude od 15,00 do 18,00 hod. konat den otevřených dveří. Přijít může každý, kdo se chce naší školou projít, podívat se na její prostory, zavzpomínat na léta minulá a třeba si i posedět ve „své“ bývalé lavici a třídě. Pro bývalé zaměstnance školy bude zpřístupněna i sborovna, kde si budou moci se svými přáteli a bývalými kolegy popovídat a zavzpomínat.

  • Dne 22. 4. 2016 se bude v 17,00 hod. konat v MDK v Karviné – Novém Městě divadelní představení Lotrando a Zubejda v podání našich žáků. Vstupenky na toto představení si můžete zakoupit prostřednictvím svých dětí u jejich třídních učitelů nebo v kanceláři školy – p. hospodářka Olga Šimoňáková, zástupce ředitele Jana Čechovská. Cena vstupenky na jednu dospělou osobu je 50,- Kč, cena dětské vstupenky pak 25,- Kč. Vstupenky si může koupit každý, kdo nás chce svou přítomností podpořit. K prodeji budou připraveny od 15.března.

  • 6. dubna 2016 v 16,00 hod. bude vernisáží zahájená výstava v Regionální knihovně Karviná – Fryštát. Otevření výstavy bude doprovázeno krátkým kulturním programem, příjemným posezením a popovídáním si. Můžete zde shlédnout práce našich žáků a školní družiny. Určitě si k tomu i něco dobrého zakousneme.

  • Bude vytvořen almanach o minulosti i současnosti naší školy. Tento si budete moci zakoupit opět prostřednictvím svých dětí u třídních učitelů nebo v kanceláři školy – p. hospodářka Olga Šimoňáková, zástupce ředitele Jana Čechovská. Almanach bude k prodeji také na dni otevřených dveří a v MDK. Cena almanachu bude aktuálně stanovena a včas oznámena. Do prodeje bude dán 15. března.

  • Z divadelního představení bude vytvořeno video, které nám natočí a sestříhá zkušený kameraman Tv POLAR. CD si budete moci zakoupit po předcházejícím objednání prostřednictvím svých dětí u jejich třídních učitelů nebo v kanceláři školy – p. hospodářka Olga Šimoňáková, zástupce ředitele Jana Čechovská. Cena CD bude aktuálně stanovena a včas oznámena. Do prodeje bude CD dáno 15.března.

 Jak vidíte, čeká nás toho hodně a je se na co těšit. Tak neváhejte a určitě se na nás přijďte podívat.

Brzy na viděnou, Jana Čechovská

plakátek

Kontakty – telefony a e-mail

Škola
Jídelna
Družina
Školka
Kuchyně
 - 
 - 
 - 
 - 
 - 
596 311 294
596 311 744
596 312 313
596 343 506
558 271 942
 
 
Identifikátor datové schránky: tt5q6q7
----------------------------------------------------
Číslo účtu 1721594309/0800
---------------------------------------------------
Pověřenec pro ochranu osobních údajů
Mgr. Lenka Feberová - 596 387 405
---------------------------------------------------

Přihlášení