Vážení rodiče, zákonní zástupci dětí – předškoláků,

    srdečně zveme nejen Vaše dítě ale i Vás, pokud budete mít čas a chuť zúčastňovat se se školičky nanečisto.

    Setkání budou probíhat v termínech: 19.4., 26.4., 3.5. a 10.5. vždy od 13,30 hod. – 14,30 hod.
    V den zápisu obdržíte od zapisujícího pedagoga formulář - přihlášku ke školičce nanečisto i s potřebnými informacemi.
    Akce je zaměřena na to, aby dítě mělo dostatek času a prostoru zvyknout si na školní prostředí, na svou budoucí p .učitelku, poznat prostory školy, vyzkoušet si činnost různého charakteru, aby mohlo pracovat v lavici, v prostorách třídy, tělocvičny…..
    Pro Vás – rodiče - je připravena schůzka, která je spojená s besídkou. Setkání proběhne 17.5.2018 v 16,00 hod. Jedná se o schůzku s paní třídní učitelkou, kde se dozvíte mnoho užitečného o školní připravenosti a zralosti dítěte, co vše ještě můžeme udělat pro své dítě, než nastoupí do školy, co vše bude potřebovat, co si máte připravit…... Budete mít možnost zeptat se na to, co vás zajímá, diskusi budou dveře otevřené a současně se potěšíte krátkou besídkou, kterou si pro vás připraví p. učitelka společně s dětmi. V tento den si rodiče přivádí i odvádí děti sami.
    V případě zájmu o tuto akci prosím potvrďte svou účast ihned v den zápisu nebo nejpozději do pátku 7.4.2018 p. Čechovské na tel. 59 631 12 94 nebo mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    Škola potřebuje Váš písemný souhlas s danou akcí.
    Těšíme se na vás,

Mgr. Jana Čechovská, ZŘ

V Karviné 2.dubna 2018

skolicka na necisto 18