Začátek adventního času patří tradičně jarmarkování. Hlavní chodba školy se promění v tržiště a stoly ve stánky plné vánočních svícnů, ozdůbek, stromečků, budek, andílků, dárkových tašek, zápichů zdobených, keramických výrobků i perníčků, přáníček, dokonce i čertů.

Hned u vchodu přiláká návštěvníky lákavý bufet vystavený dobrůtkami sladkými i slanými napečenými ochotnými maminkami. Touto cestou děkujeme všem maminkám, které si v předvánočním shonu našly čas pro náš jarmarkový bufet.

Výtvarná učebna byla proměněna v dílnu přímo tvořivou. Děti si zde mohly nazdobit vánoční přáníčka i dárkové tašky. Provázely je další ochotné a zručné maminky, paní Trojáková, paní Rumpelová a paní Mazalová, kterým asistovaly naše dvě paní asistentky. 
Jarmark je také místem setkávání a zastavení v uspěchané době, a tak si mohli rodiče i učitelé popovídat a posedět třeba nad šálkem dobré kávy.

Tak přijďte si opět za rok vybrat nějakou vánoční ozdůbku z našeho jarmarku.

Přejeme Všem pokojné a klidné vánoční svátky

 Nezapomeňte, že ve Fotogalerii si fotografie můžete stáhnout ve větším rozlišení! 

Kontakty – telefony a e-mail

Škola
Jídelna
Družina
Školka
              
Kuchyně
 - 
 - 
 - 
 - 
 
 - 
596 311 294
596 311 744
596 312 313
596 343 506
604 913 848
558 271 942
 
 
Identifikátor datové schránky: tt5q6q7
----------------------------------------------------
Číslo účtu 1721594309/0800
---------------------------------------------------
Pověřenec pro ochranu osobních údajů